Колонка главного редактора

09.11.2021
Харьков

Здравствуйте! Интересует информация по вводному занятию по снукеру для двоих взрослых с последующим курсом. Спасибо!

23.10.2021
Светлана, Харьков

Добрый день, интересуют занятия для двоих учеников 13 лет, наиболее удобная локация спортклуб Олимп .Как можно получить интересующую информацию по этому вопросу? Конт тел. 0664242147 Светлана.

11.09.2021
Харьков

Расписание занятий для ребенка 6 лет?

02.09.2021
Александр, Харьков

Добрый день, как можно записаться на занятия хоть групповые хоть индивидуальные? А то не один номер Ваших телефонов не активен. Телефон для связи со мной 0936553121

bil-facebook
23.11.2018

Чемпионат Харьковской области по бильярдному спорту среди студентов «Свободная пирамида». БК «Diogen». 24-25 ноября

24-25 ноября в БК «Diogen», г. Харьков ул. Академика Павлова, 317, состоится Универсиада по спортивному бильярду  — Чемпионат Харьковской области по бильярдному спорту среди студентов «Свободная пирамида»!

bil-facebook

Организация турнира: Обособленное отделение Федерации Спортивного Бильярда Украины в Харькове и Харьковской области при поддержке Харьковской Областной Администрации и Харьковского областного студенческого совета.

Так как, Харьков считается столицей студенчества, то в нашем городе, как ни в каком другом, есть хороший фундамент для построения студенческой лиги.

В ноябре-декабре в Харькове состоится три Чемпионата — по пулу, пирамиде и снукеру среди высших учебных заведений с целью

  • развития и популяризации бильярда среди студенческой молодежи города;
  • повышения уровня мастерства студентов;
  • выявления сильнейших бильярдистов-студентов, которые будут отобраны и командированы на Чемпионаты Украины, которые будут проходить с 11 по 17 февраля 2019.

Участие могут принять студенты высших учебных заведений Харькова.

Участие бесплатно!

 

Регламент

проведення чемпіонату Харківської області з більярдного спорту

 серед студентів «Вільна піраміда» (чоловіки, жінки)

 

1. Цілі та завдання

Чемпіонат Харківської області з більярдного спорту серед студентів «Вільна піраміда»,  (чоловіки, жінки) (далі − чемпіонат) проводиться з метою:

  • широкого залучення студентів до занять фізичною культурою та спортом;
  • подальшого розвитку виду спорту і його популяризації в державі;
  • підвищення рівня майстерності студентів;
  • відбору сильніших спортсменів до складу студентської збірної команди України для участі в міжнародних змаганнях;
  • активізації навчально-тренувальної роботи в закладах вищої освіти;
  • підведення підсумків роботи в спортивних організаціях;
  • визначення чемпіонів Харківської області з більярдного спорту серед студентів.

2. Строки і місце проведення змагань

Чемпіонат проводиться 24-25 листопада 2018 року в м. Харків за адресою: м. Харків, вул. Академика Павлова, 317 більярдний клуб «Diogen»

3. Організація та керівництво проведенням змагань

Загальне керівництво проведенням чемпіонату здійснюється Комітетом з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України (далі − Комітет) та Федерацією спортивного більярду України (далі − Федерація).

Відповідальність за підготовку та безпосереднє проведення чемпіонату покладається на Харківське міське відділення (філію) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, на суддівську колегію, яка рекомендована Федерацією і затверджується Комітетом.

Головний суддя змагань — суддя національної категорії Коріненко Руслан Олексійович.

4. Учасники змагань. Форма одягу.

У змаганнях приймають участь студенти закладів вищої освіти Харкова.

Виключення! Не мають право приймати участь у змаганнях гравці, які входять у 64 рейтингу ЧХО з більярдного спорту.

Для дотримання правил безпеки під час чемпіонату кожен спортсмен-учасник змагань повинен мати екіпіровку, яка відповідає вимогам правил більярдного спорту.

Форма одягу учасника, класичний стиль в одязі: темне взуття — темні туфлі, черевики чи мокасини; однотонні темні штани, брюки, джинси, не сині, без дірок, заклепок і прикрас; однотонна сорочка, футболка поло, жилет та метелик (рекомендовано).

Одяг учасників повинен бути чистий та охайний. Для всіх учасників сорочка повинна постійно залишатися заправленою в брюки, без розривів і випусків. Учасники без установленої форми одягу до змагань не допускаються.

5. Характер заходу

Змагання в особистому заліку,  проводяться відповідно діючих Правил з більярдного спорту.

6. Програма проведення змагань

24.11.2018 р.

9.00-10.00 реєстрація учасників.

10.00-11.00 розминка

11.00-11.15 урочисте відкриття чемпіонату;

11.15 по 21.00 відбіркові змагання.

25.11.2018 р.

9.00  по 21.00 відбіркові змагання, півфінальні та фінальні змагання.

Підведення підсумків чемпіонату, нагородження переможців і призерів.

На церемонії відкриття присутність всіх учасників: спортсменів, тренерів та представників команд обов’язково. У разі відсутності спортсмена на церемонії відкриття, оргкомітет залишає за собою право дискваліфікувати його від участі в змаганнях.

Під час підведення підсумків обов’язкова присутність переможців і призерів змагань, у встановленій формі одягу.

Порядок відкриття та закриття чемпіонату, режим і графік його проведення, а також особливі умови, визначаються оргкомітетом спільно з головним суддею в залежності від кількості заявлених учасників змагань.

У попередніх етапах чемпіонату, в залежності від кількості учасників, можливе обмеження часу на зустріч.

Жеребкування відбудеться до початку змагань, сліпий жереб з урахуванням командної боротьби (студенти з одного закладу вищої освіти розподіляються в різні групи), що заноситься в протокол реєстрації та жеребкування учасників чемпіонату.

Матч за третє місце не проводиться. Обидва учасники і обидві учасниці займають третю позицію в підсумковому протоколі і стають бронзовими призерами змагань.

7. Безпека та підготовка місць проведення змагань

Підготовка місць проведення змагань здійснюється відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18 грудня 1998 року № 2025

“Про порядок підготовки спортивних споруд та інших спеціально відведених місць для проведення масових спортивних та культурно-видовищних заходів”.

8. Умови визначення першості та нагородження переможців та призерів

Переможці та призери нагороджуються медалями,  дипломами та кубками.

9. Умови фінансування заходу та матеріального забезпечення учасників.

Витрати з організації і проведення змагань (відрядження, проживання, харчування іногородніх суддів, харчування місцевих суддів, нагородна атрибутика, придбання канцтоварів, медичне забезпечення) здійснюються за рахунок коштів передбачених державним бюджетом Комітету та відповідно затверджених кошторисів і коштів залучених Федерацією.

10. Строки та порядок подання заявок на участь у чемпіонаті

Попередні заявки на участь у чемпіонаті подаються на електронну адресу організатора − директора ФСБУ з розвитку більярдного спорту в Харкові та Харківській області («Пул», «Снукер», «Піраміда») у закладах вищої освіти України Сердюк Костянтина Володимировичаbilliarder.com.ua@gmail.com   до 22.11.2018.

Або через онлайн-реєстрацію на сайтах www.billiarder.com.uawww.billiard.kharkov.ua, чи через гугл-форму.

Телефон для довідок: +380969283087.

До змагань допускаються спортсмени, які підтвердили свою участь в установлений термін. Для участі у змаганнях при
реєстрації подаються студентські квитки учасників або довідки з фотокартками про навчання в навчальному закладі, завірені керівником цього навчального закладу.

11. Інші умови

Питання не врегульовані цим регламентом вирішуються відповідними оргкомітетами – регіональними чи Комітетом з організації та проведення змагань Федерації.

Цей регламент є офіційним викликом на змагання.