Чемпіонат світу зі снукеру 2026: напружений фінал у Шеффілді
З 18 квітня по 4 травня 2026 року в легендарному театрі Crucible у Шеффілді (Англія) відбувся Чемпіонат світу зі снукеру — найпрестижніший турнір професійного сезону.
У фінальному поєдинку глядачі стали свідками справжньої спортивної драми. Представник Китаю У Іцзе здобув перемогу над англійцем Шоном Мерфі з рахунком 18:17, виборовши свій перший титул чемпіона світу. Доля чемпіонства вирішилася лише в останньому фреймі, що зробило фінал одним із найвидовищніших за останні роки.

У турнірі взяли участь 144 найсильніші спортсмени світу, а загальний призовий фонд склав 2 395 000 фунтів стерлінгів. Переможець отримав 500 000 фунтів, а під час чемпіонату було виконано максимальний брейк — 147 очок, що є найвищим можливим результатом у снукері.
Чемпіонат світу 2026 року ще раз підтвердив стрімкий розвиток снукеру та високу конкуренцію на міжнародній арені. Сучасний професійний снукер продовжує залучати нових уболівальників, а спортсмени з різних країн світу демонструють дедалі вищий рівень майстерності, роблячи кожен турнір непередбачуваним і захопливим.

Dry Leaf Billiard Club — більярдний клуб у Харкові для тих, хто любить якісну гру, комфорт та живу атмосферу. У нас доступні американський пул, російський більярд, тренування для початківців і досвідчених гравців, школа більярду та турніри. Якщо ви шукаєте більярд у Харкові, більярдний клуб, школу більярду, тренера з більярду або місце для гри з друзями — завітайте до Dry Leaf. Також у Харкові працює окремий більярдний клуб Citadel, відомий серед любителів та спортсменів міста.